Ana Sayfa Gündem L’occitane, 5. mağazasını açıyor

L’occitane, 5. mağazasını açıyor

Doğal içeriğe sahip olan güzellik markası L’Occitane, 26 Temmuz Salı günü Ankara Next Level AVM’de yeni mağazasını açıyor.

Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’occitane ürünleri, Next Level Alışveriş Merkezi’iyle Ankara’da açacağı 5. mağazası ile güzellik tutkunlarıyla buluşuyor. Dünyada 3 binden fazla mağazası olan ve bu sene 40. yılını kutlayan marka, fiyatlarını tüm Türkiye’de indirerek Avrupa fiyatları seviyesine taşıdı. Doğal güzelliğin sembolü L’occitane, bu büyük fiyat değişimi ve eşsiz kokulu ürünlerini keşfetmek isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Fransız kökenli L’occitane en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor. Geniş ürün yelpazesinde, cilt ve vücut bakım ürünlerinden parfümlere, banyo ürünlerinden mum ve sabunlara 500’e yakın ayrı ürün seçeneği bulunan L’occitane, tamamen doğal olmakla birlikte içerisinde paraben, mineral yağlar ve hayvansal içerikler bulunmuyor. Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor.

L’occitane sadece kaliteli ürünleri ile değil; şık şişe ve ambalaj tasarımları, renkli hediye paketleri ve Provence ambiyanslı nostaljik mağazaları ile müşterilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz