Ana Sayfa İNDEKS Levis Levis klasikleri yeniden hayat buluyor

Levis klasikleri yeniden hayat buluyor

Denim tutkunlarının vazgeçilmez markası Levi’s, 1873’ten bugüne gitgide gelişen yenilikçi ruhu sayesinde nesiller boyunca denim severlerin sadakatini kazandı.

Levi’s, sahip olduğu denim uzmanlığı ile özgün ve zengin geçmişinden faydalanarak, bu sezon herkesin çok sevdiği ve günümüze uyarlanmasını arzuladığı vintage görünümlü modern denimler yarattı.

Levi’s, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu’nu müziğin süzgecinden geçirerek yeniden tasarladı. İkonik marka, yeni koleksiyonda ilham perisi olarak gördüğü ve tasarımlarında sıklıkla hissettirdiği müziğin yanı sıra insanlarla bir araya gelmenin mutluluğunu kutluyor. Bu sezonki koleksiyon, 60’lar ve 70’ler gibi eski tarz klasikleri ve yeniden tasarlanan 501 Skinny gibi yeni Levi’s ürünlerini kapsıyor.

Orange Tab

1960’ların karşı kültüründe doğan ve gençlik isyanının sembolü olan Orange Tab, Red Tab ürünlerinin yerine heyecanlandırıcı bir alternatif sunuyor. Vintage koleksiyonerleri için değerli bir koleksiyon olan Orange Tab, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu için geri döndü. Orange Tab, 1960’ların sonları ve 1970’lerin başındaki isyankâr devrimci ruhu yakalayarak yeni ürünler ve kumaşlarla güncellendi.

Kadınlar için bootcut modeline sahip klasik 517, fermuar detaylarıyla öne çıkan A-line etek, Kick Flare salopet ve kırpılmış 505C’yi içeren Orange Tab serisinde, erkekler için ise 51 jean, 510 Skinny, 505C ve vintage ruhu taşıyan Trucker jacket yer alıyor.

501 Skinny

501, 1873’ten beri sayısız sanatçı tarafından kendilerini ifade etmelerini sağlayan bir parça oldu. 501 Stretch ve 501CT’de olduğu gibi 501 Skinny de yapılan güncellemelerle birlikte Levi’s 501 ailesine katıldı. Orijinal 501’in mirasına ve klasik görüntüsüne sadık kalınarak güncellenen 501 Skinny, daha dar paçalarla bugüne uyarlandı.

Kadınlarda 700 Serisi vintage bir görünümle güncellendi. Levi’s, yeni koleksiyonda gelişmiş streç kumaşlar sunmaya devam ederken eski tarz bir görünüm kazandıran kumaşlara da odaklanıyor. 502 Regular Taper, 512 Slim Taper ve 541 Athletic Fit, erkekler için farklı alternatifler sunuyor.

Günlük tarzda kolayca giyilebilecek olan Levi’s klasiği cepli tişörtler, sweatshirtler ve Western gömlekler ile Batwing logolu sweatshitler, ikonik Batwing t-shirtler, 711 Skinny veya yeni 501 Skinny ile uyumlu bir görünüm yakalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz