Ana Sayfa Gündem Le Creuset, ikinci mağazasını açtı

Le Creuset, ikinci mağazasını açtı

Geçtiğimiz ay Türkiye’deki ilk mağazasını Palladium AVM’de açan Le Creuset, ikinci mağazasını City’s Nişantaşı AVM’de müşterileriyle buluşturdu.

Le Creuset, Türkiye’deki ikinci, Avrupa Yakası’ndaki ilk mağazasını City’s Nişantaşı AVM’de açtı. Le Creuset, City’s Nişantaşı AVM’nin S-2’nci katındaki 115 metrekarelik mağazasında mutfak severleri ağırlayacak.

90. yılını global bir kampanya ile kutlayan dünyanın en üstün pişirme gereçlerini zanaatkar yaklaşım ile ustalıkla üreten Le Creuset, geçtiğimiz ay Palladium AVM’de açtığı ilk mağazasının ardından şimdi de City’s Nişantaşı AVM’de ikinci mağazasıyla Avrupa Yakası’ndaki müşterilerini ağırlayacak.

Kuzey Fransa’nın Fresnoy-le-Grand kasabasında emaye ve döküm uzmanı iki girişimcinin, porselen emaye kapmanmış üstün kaliteli döküm demir pişirme gereçleri üretmek için bir araya gelmesiyle temeli atılan şirket bugün, başlangıçtaki değerler korunarak dünya çapında 70 ülkede 296 mağaza ile bir dünya markasına dönüşmüş durumda. Artisan yaklaşımını koruyarak hızla büyüyen Le Creuset’nin dünya genelinde her hafta yeni bir mağazanın kapılarını açıyor.

Le-Creuset-magaza-1Canlı renkleri kendine has tasarımlarıyla harmanlayarak hayata geçirdiği yüksek kalitedeki ürünleriyle fonksiyonelliği estetikle buluşturan Le Creuset, “En Sevilen Pişirme Gereçleri” unvanına sahip olmasının yanı sıra dünyaca ünlü birçok şefin ve otoritenin de tercihi.

Markanın ün yaptığı döküm tencerelerinden 3 kat paslanmaz çelik kaplama pişirme gereçlerine, birçok keyifli mutfak ve servis eşyasından silikon ve şarap aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip Le Creuset, yemek pişirerek hayattan zevk almayı sevenlere ilham vermeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz