Ana Sayfa Gündem LCW Home, bir yılda 1.4 milyon ürün satışına ulaştı

LCW Home, bir yılda 1.4 milyon ürün satışına ulaştı

Türkiye ve dünya çapındaki yaygınlığını her geçen gün artırarak daha çok tüketicinin hayatına dokunan LC Waikiki, ürün ve hizmetleriyle sürdürdüğü büyüme yolculuğunu, ev tekstili pazarında da sürdürüyor

Mutfaktan banyoya, yatak odasından salona kadar bir konutun tekstil ürünleri ihtiyacını, karşılamak amacıyla kurulan LCW Home birinci yılını kutluyor. 2016 yılında ev tekstili alanında 10 mağazayla yola çıkan LCW Home, kuruluşunun ilk yılında yurtiçinde ve yurtdışında toplam 80 mağaza sayısına ulaştı. Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan LCW Home Koleksiyon ve Satınalma Müdürü Ümmühan Şan, 2018 yılında bu sayının120’ye ulaşacağını belirtti.

LCW Home mağazalarındaki ürünlerin, yüzde 100 yerli üretim olduğuna dikkat çeken Ümmühan Şan, ürün güvenliği ve insan sağlığının tüm üretim süreçlerinde en vazgeçilmez ilke olduğunu belirtti. Şan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“İnsanı temel alan kaliteli ürünlerimiz LCW Home tüketicilerinin büyük beğenisini kazanmış durumda. LCW Home mağazalarımızdaki bir yıllık toplam satış rakamı 1.4 milyon adete ulaştı. LCW Home ürünlerine yoğun ilgiye, tüketiciye daha geniş seçenekler sunarak yanıt vermek için çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu kapsamda, 2018 yılında mutfak kategorisinde porselen, cam ve ahşap gibi ürünler de mağazalarımızda yer alacak. Ayrıca, dekoratif aksesuarların da dahil edileceği ürün gamını inovatif tekstil ürünleriyle daha da genişleteceğiz. Markamızın sektör liderliğini, 2023 yılında ev tekstili sektörüne de taşıyarak, akla gelen ilk üç ev tekstili markasından biri haline gelmeyi hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz