Ana Sayfa İNDEKS Lc Waikiki LC Waikiki’den gençlere sanat dolu bir salı

LC Waikiki’den gençlere sanat dolu bir salı

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki, İstanbul Modern ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında her salı gençlere sanat dolu bir gün hediye ediyor. LC Waikiki’nin desteğiyle hayata geçirilen projeyle salı günleri, İstanbul Modern’de “Genç Salı” olacak.

LC Waikiki’nin desteğiyle gerçekleştirilen “Genç Salı” ile Modern ve çağdaş sanatı her yaştan izleyiciyle buluşturmayı amaçlayan İstanbul Modern, salı günleri kapılarını ücretsiz olarak gençlere açıyor. “Genç Salı” adıyla hayata geçen uygulama bu sezon sanatseverlerle buluşacak.

“Sanatla Yaşamak Herkesin Hakkı” görüşüyle hareket eden LC Waikiki, İstanbul Modern ile yaptığı işbirliği kapsamında her Salı 16.00-20.00 saatleri arasında 18-25 yaş arası tüm gençlere özel atölyeler, film gösterimleri, sergiler ve daha birçok sürpriz etkinlikleri ücretsiz olarak sunuyor.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sayın Sevda Malkoç, “Ülkemizin modern ve çağdaş sanat alanındaki yaratıcılığını, ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtan İstanbul Modern Sanat Müzesi ile bu platformda buluşmaktan son derece mutluyuz. “Sanatla Yaşamak Herkesin Hakkı” söylemimizden hareketle çıktığımız bu yolculukta bizler için son derece değerli olan gençlere sanatla ulaşıyor olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyiz. ‘Genç Salı’ çerçevesinde Salı günleri gerçekleşen bir dizi etkinlikte buluşmak üzere tüm genç sanatseverleri bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz