Ana Sayfa Gündem LC Waikiki, Doğubayazıt AVM’de yerini aldı

LC Waikiki, Doğubayazıt AVM’de yerini aldı

Türk moda perakendesinin lider markası LC Waikiki, Doğubayazıt AVM’de yerini aldı. Geliştirme ve kiralama danışmanlığı Kurun Danışmanlık tarafından yürütülen Doğubayazıt AVM, 2017 Haziran ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Haber, AVMDergi.com

Mağaza yatırımlarını hızla sürdüren LC Waikiki, Doğubayazıt AVM ile anlaştı. Bölgenin çekim merkezi olması planlanan Doğubayazıt AVM’de bin 250 metrekarelik alanda hizmet verecek LC Waikiki, bölge halkının ihtiyacını karşılayacak.

Geliştirme ve kiralama danışmanlığı Kurun Danışmanlık tarafından yapılan Doğubayazıt AVM, 16 bin metrekare inşaat alanı, 10 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Doğubayazıt AVM, tarihsel zenginlikleriyle hem yerli hem de yabancı turist çeken, Ağrı’nın en gelişmiş ilçesinin ekonomik ve sosyal hayatına da olumlu katkılar yapacak.

Doğubayazıt merkezde konumlanan AVM, ilçenin yanı sıra etki alanında bulunan Iğdır, İran ve Ağrı ile birlikte toplam 752 bin kişiye hizmet verecek. Ayrıca, Avrupa E-Yolu E80 transit yolu üzerindeki Doğubayazıt’ta konumlanan AVM’nin yerli ve yabancı turistler için de çekim merkezi olması bekleniyor.

Kaymakamlık ve Emniyet Müdürlüğü binalarının yakınında konumlanan AVM, lokasyon avantajına sahip. Toplam 3 kat olarak kurgulanan AVM’nin mimari konsepti, modern yaklaşımlarla şekillendirerek ilçenin yaşam alanı olarak tasarlandı. Bölge halkının sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap verecek Doğubayazıt AVM, sinema salonları, bowling salonu, çocuk oyun alanları ve geniş terasıyla ilçede çekim merkezi olacak. Geniş bir yiyecek-içecek alanı ayrılan AVM, hem yerli hem de uluslararası restoranlara ev sahipliği yapacak. AVM’de ayrıca bin metrekarelik market alanı bulunuyor.

Geliştirme ve kiralama danışmanlığı Kurun Danışmanlık tarafından yürütülen Doğubayazıt AVM, 2017 Haziran ayında kapılarını açacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz