Ana Sayfa AVM Kulesite yenilendi

Kulesite yenilendi

Konya’nın alışveriş merkezi Kulesite, yepyeni markaları ve daha dinamik yeni yüzüyle ziyaretçilerini ağırlıyor. 10 ay süren yenilenme çalışmalarının ardından Kulesite’ye 15’ten fazla yeni marka daha katıldı.

kulesite-avm-magazaKonya’nın eğlence merkezi Kulesite, yaklaşık 10 aydır devam eden yenileme ve büyüme çalışmalarını tamamladı. Yenileme çalışmalarının ardından Kulesite hem yepyeni bir görünüme kavuştu hem de 15’ten fazla yeni mağazayı Konyalıların hizmetine sundu. Polo, Bisse, Kiğılı, Fabrika, Sarar, Altınyıldız, Hotiç ve Tergan gibi birçok mevcut mağazanın yenilemesini yaparak daha modern bir görünüme kavuşturan Kulesite, Avşar Sinemaları’nda da müşterilerine en yeni vizyon filmlerini konforlu sinema salonlarında izleme olanağı sunuyor.

Kulesite, mevcut mağazalarını yenilemenin yanı sıra, bugüne kadar bünyesinde yer almayan pek çok mağazayı da alışverişin merkezinde Konyalılarla buluşturuyor. Artık Kulesite’de H&M, Adidas Kids, E-bebek, Madam Coco, Hummel ve adL gibi onlarca mağazada alışveriş keyfini yaşayan misafirler; Starbucks’ta keyifle kahvelerini yudumluyor.

Bugüne kadar imza attığı çalışmalarla, Konya’da ilklerin ve enlerin buluşma noktası haline gelen Kulesite, yenilenen yüzüyle de misafirlerine yine en keyifli alışveriş fırsatını sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz