Ana Sayfa AVM Kozzy’den 5. yılda 5 büyük hediye

Kozzy’den 5. yılda 5 büyük hediye

Kozzy’den 5. yılda 5 büyük hediye ziyaretçilerinin olacak. Kozyatağı’da alışveriş ve etkinlik faaliyetlerini bir arada sunan Kozzy AVM, kuruluşunun 5. yılına özel düzenlemiş olduğu çekiliş kampanyasıyla misafirlerine otomobilden akıllı telefona kadar birbirinden cazip 5 farklı hediye kazanma fırsatı sunuyor.

Kozzy’den 5. yılda 5 büyük hediye ziyaretçilerinin olacak. Alışveriş ve kültür sanatı bir arada sunan İstanbul Anadolu yakasının köklü alışveriş merkezlerinden olan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, kuruluşunun 5. yılına özel düzenlediği kampanya ile hediye dağıtıyor. 23 Nisan – 29 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleşecekçekiliş kampanyası ile birbirinden özel hediyeleri Kozzy ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Opel Corsa kazanma şansı

kozzykampanyaKampanya süresince Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde bulunan mağazalardan 200 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes her 200 TL için bir çekiliş şansı kazanacak. Kampanya tarihleri arasında, yaptıkları alışverişlerin faturalarını AVM içerisindeki kampanya bankosuna getirerek ücretsiz olarak verilen Kozzy Club Üyelik Formu’nu dolduran 18 yaş üzerindeki herkes, kampanyaya katılmaya hak kazanacak.

Kampanya sonucunda 5 şanslı ziyaretçi 1 adet Opel Corsa, 1 adet Iphone 6 Plus,1 adet Ipad Air,1 adet LG smart LED TV ve 1 adet Asus Notebook’un sahibi olacak. Kozzy’nin 5. yıla özel düzenlediği kampanyanın kazananları, 2 Eylül 2015 tarihinde KozzyAVM’de Milli Piyango İdaresi huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz