Ana Sayfa AVM Kozzy Kadınlar Kulübü Atölyeleri haziran dopdolu

Kozzy Kadınlar Kulübü Atölyeleri haziran dopdolu

Düzenlediği birbirinden keyifli etkinlikler ve alışveriş imkânıyla Anadolu yakasının en uğrak mekânı olan Kozzy AVM, her ay Kozzy Kadınlar Kulübü çatısı altında düzenlediği atölyelere bir yenisini daha ekliyor. Kozzy Haziran ayı boyunca devam edecek atölyelere tüm ziyaretçilerini bekliyor.

Alışverişin yanı sıra sosyal aktivitelerin İstanbul Anadolu yakasındaki adresi Kozzy, kadın ziyaretçilerine eğlenirken yeteneklerini keşfetme fırsatı sunduğu atölyelerine Haziran ayında da dopdolu bir programla devam ediyor. Kozzy, 1-29 Haziran tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yapan kadın ziyaretçilerine Kozzy Kadınlar Kulübü Atölyelerine katılma fırsatı sunuyor.

Haziran ayı boyunca her çarşamba günü farklı bir atölyenin hayat bulacağı Kozzy AVM’de Çini, Strafor Üzerine Renkli Pullarla İşleme, Oje Tekniği ile Ebruli Bardak Boyama ve Su Kabağında Obje atölyeleri gerçekleştirilecek. Katılımcılar kendi emekleri ile gerçekleştirdikleri malzemelerin atölye sonunda sahibi olabilecekler.

Atölyelerle yetenekler keşfediliyor

1-29 Haziran tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yapan kadın ziyaretçilerin katılma şansı yakaladığı atölye bilgileri şöyle:
8 Haziran Çarşamba – Çini Atölyesi
15 Haziran Çarşamba – Strafor Üzerine Renkli Pullarla İşleme Atölyesi
22 Haziran Çarşamba – Oje Tekniği ile Ebruli bardak Boyama Atölyesi
29 Haziran Çarşamba – Su Kabağında Obje Atölyesi
Atölye saatleri 15:00 – 17:00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz