Ana Sayfa AVM Korkusuz Korsanlar Kahramanmaraş’ta

Korkusuz Korsanlar Kahramanmaraş’ta

2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk karnesini alan Kahramanmaraşlı çocuklar, tatilin tadını Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde çıkarıyor. Alışveriş merkezinin Korkusuz Korsanlar atölyesinde engin denizlere yelken açan çocuklar, maceradan maceraya koşuyor.

Kahramanmaraş’ın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yarıyıl tatilinde Kahramanmaraşlı çocukların akınına uğradı. Başarılı bir eğitim dönemini geride bırakan öğrenciler, karne hediyesi olarak aileleriyle birlikte alışveriş merkezinin ‘Korkusuz Korsanlar’ oyun atölyesinde tatilin keyfini çıkarmaya başladılar.

AVM, etkinlik alanında kurulan ve çocukların yaşlarına uygun olarak tasarlanan oyun alanında, mavi suların korkusuz hâkimi korsanlarla tanışan çocuklar, engin denizlere yelken açıp, kayıp hazinelerin peşine düşüyorlar.

Tanıştıkları yeni arkadaşlarıyla maceradan maceraya koşan çocuklar, interaktif oyunlarla hayal dünyalarının da sınırlarını zorluyor.

Çocuklar, oyun atölyesinde uzman gözetmenler eşliğinde eğlenceli saatler geçirirken anne ve babalar ise hesaplı ve kaliteli alışverişin keyfini yaşıyor.

‘Korkusuz Korsanlar’ oyun atölyesi, 25 Ocak’a kadar her gün 13.00 ve 18.00 saatlerinde 4-12 yaş grubundaki tüm çocuklar ile bir arada olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz