Ana Sayfa AVM Kızılderililerin sıra dışı dünyası Piazza’da

Kızılderililerin sıra dışı dünyası Piazza’da

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı da unutmuyor. Piazza, 21 – 23 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği “Küçük Bizon Kızılderili Köyü” etkinliği ile miniklere, Kızılderililerin sıra dışı dünyasının kapılarını açacak.

Açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra düzenlediği etkinliklerle de Kahramanmaraşlıların sosyal hayatına renk katan Piazza’da “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” da coşkuyla kutlanacak. Çadırları, atları, masalları ve danslarıyla akıllara gelen Kızılderililerin renkli dünyası, “Küçük Bizon Kızılderili Köyü” etkinliği ile Piazza’da tanıtılacak. 21-23 Nisan tarihleri arasında saat 13.00 – 18.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte, minikler, Kızılderili kıyafetlerini giyip, yüzlerini onlar gibi boyayıp onlar gibi ok atmayı öğrenerek eğlencenin tadını çıkartacak.

Kızılderili köyünde birbirinden farklı aktivitelere katılacak olan çocuklar, hem yeni bir kültürü tanıyacak hem de keyifli anlar geçirecek. Üç gün boyunca devam edecek olan etkinliğe, Piazza AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ailelerin çocukları ücretsiz olarak katılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz