Ana Sayfa Gündem Kiğılı, Suudi Arabistan’da

Kiğılı, Suudi Arabistan’da

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yurt dışı yatırımlarını yeni mağazalar ile sürdürüyor. Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde yeni mağazasını açan Kiğılı, yurt dışındaki mağaza sayısını 22’ye çıkardı.

Perakende sektörünün lider markası Kiğılı, yurt dışı yatırımlarına ağırlık vererek mağaza ağını tüm dünyada genişletmeye devam ediyor. Suudi Arabistan’ın ikinci en büyük kenti Cidde’de açtığı mağazayla yurt dışında açtığı mağaza sayısını 22’ye çıkaran Kiğılı, 2023’te dünyaca başarılı 10 markanın arasında olmayı hedefliyor.

kigili-hilal-suerdemYurtdışında 22 mağazasıyla kalitesini Türki Cumhuriyetleri ve Orta Doğu başta olmak üzere dünyanın farklı noktalarına taşıyan Kiğılı, sektörün dünya piyasalarında söz sahibi olmasında etkili oluyor. Yurt dışında 22’inci mağazasını turistik konumu ile yatırımcıların yeni gözdesi olan Cidde’de Aziz Mall’da 106 metrekarelik alana açarak, tüketicilere kaliteli ürün, dinamik, yenilikçi ve modern tasarımlar sunuyor. 2023’te dünyaca ünlü 10 markanın arasında yer almak için çalışan Kiğılı, Mısır ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden gelen teklifleri de değerlendirerek yeni mağazalar açmayı hedefliyor.

Hizmet kalitesini dünya standartlarına oturtan Kiğılı, modern mağaza tasarımı, kaliteli ürün, modern, dinamik ve yenilikçi tasarımlarıyla şu anda 22 mağazayla hizmet veriyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz