Ana Sayfa Gündem KFC Türkiye, beş ayda 10 restoran açtı

KFC Türkiye, beş ayda 10 restoran açtı

Dünyanın en büyük tavuk restoranı zinciri KFC’nin birbirinden lezzetli tatları müşterileriyle buluşmaya devam ediyor. 2017 yılının ilk beş ayında 10 yeni restoran açan KFC Türkiye, lezzetli tavuklarını dört yeni kente taşıdı.

KFC Türkiye, 11 gizli baharatı ve yüzde 100 gerçek tavuk etiyle usta şefler tarafından hazırlanan lezzetli tavuğunu her geçen gün daha geniş kitlelerle buluşturmaya devam ediyor. 120 ülkede 20 binden fazla restoranı ile dünyanın en büyük tavuk zinciri olan KFC, Türkiye’de yılın ilk beş ayında 10 yeni restoran açtı.

Toplamda 120 restorana ulaşan KFC Türkiye, İstanbul Emaar Square, Trump Towers, Akbatı, Bursa Marka ve Güneşli ile Mersin’de birer restoran açarken Konya, Zonguldak, Muğla Fethiye ve Edirne’yi de ilk kez lezzetli tavuklarıyla buluşturdu.

KFC Türkiye’nin Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeliha Şener, Türkiye’nin her yerine KFC lezzetlerini götürmeye devam ettiklerini belirterek, “26 ilde birbirinden farklı tatlarımızı tavuk severlerle buluşturuyoruz. Türkiye’de hızlı yemek sektöründe en hızlı büyüme tavuk kategorisinde görülüyor. Biz de KFC olarak bu veriye paralel olarak büyüyoruz. Hedefimiz, restoran sayımızı artırarak Türkiye’deki tüm tavuk severlere ulaşabilmek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz