Ana Sayfa AVM Keremcem Maltepe Park AVM’deydi

Keremcem Maltepe Park AVM’deydi

ECE Türkiye tarafından yönetilen ve bugüne kadar sayısız etkinliğe imza atarak ziyaretçilerini ünlü isimlerle bir araya getiren Maltepe Park AVM, yine özel bir günü muhteşem bir etkinlikle karşıladı.

Banu Noyan organizasyonuyla düzenlenen Sevgililer Günü etkinliğinde ziyaretçilerini ünlü şarkıcı Keremcem’le buluşturan Maltepe Park AVM’de yüzlerce kişi unutulmaz bir gün yaşadı. Keremcem’in romantik şarkılarını bu kez sevgililer için özel olarak seslendirdi.

Hayranlarının sorularını içtenlikle yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Sevgililer gününde sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ne” sorusuna, “Benim için en önemli olan sürpriz, bir şarkıydı, şarkı yapmıştım ama bana bir sürpriz yapıldıysa da hatırlamıyorum. Çünkü sürprizleri çok sevmem” yanıtını verdi.

O Hayat Benim dizisinde birlikte olduğu Ezgi Asaroğlu’yla birlikte olan Keremcem, “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz” diye soran hayranına, daha yeni boşandığını söyleyerek, “Evlilik güzel bir şey, kalpler birlikte olsun. İki kişinin yaşayacağı en güzel şeylerden biri. Biz çok sevgi ve saygı içinde başladık, bitirdik. Ancak evlilik düşünerek yapılacak bir şey değil, kalpten yapılacak bir şey” diye cevap verdi.

Hayranları hep bir ağızdan “Evlenmeyi istemiyoruz” diye bağırınca Keremcem kahkahalara boğuldu. Aşkın ‘sarmaşık’, manita sözünün de ‘süs köpeği’ anlamına geldiğini öğrenen Keremcem, “Manita süs köpeği anlamına geliyormuş. Lütfen kız arkadaşlarımız için manita kelimesini kullanmayalım” diyerek erkek hayranlarını uyardı. Aşkın tarifini yapan ünlü şarkıcı, “Aşk sarmaşık demekse güzel bir tanımmış. Bana göre midedeki kelebeklerdir aşk” dedi. Hayranlarıyla yakından ilgilenen Keremcem’e bir genç kız kendi elleriyle ördüğü bereyi, “Havalar soğuk çekimlerde üşüme diye sana ördüm” diyerek hediye etti. Keremcem, engelli fanlarıyla yanlarına giderek tek tek fotoğraf çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz