Ana Sayfa İNDEKS Ankamall AVM Kenan Sofuoğlu ANKAmall’da sevenleriyle buluştu

Kenan Sofuoğlu ANKAmall’da sevenleriyle buluştu

Dünya Supersport Şampiyonası tarihinin en başarılı sporcusu Kenan Sofuoğlu, ANKAmall Alışveriş Merkezi’ndeki özel alanda sevenleriyle buluştu. Ziyaretçiler Red Bull sporcusu Sofuoğlu ile tanışmanın yanı sıra sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak milli pilot ile birlikte yarışma heyecanını da yaşadı.

Dünya Supersport kategorisinde beş kez dünya şampiyonu olmayı başaran Red Bull sporcusu Kenan Sofuoğlu, Ankara’da bulunan ANKAmall Alışveriş Merkezi’nde kurulan özel alanda hayranlarıyla buluştu. Ziyaretçiler, destek mesajlarını paylaşarak, Kenan Sofuoğlu’nun orijinal tulumu, kask ve şampiyonluk kupalarından oluşan sergiyi gezme imkanı buldular. Sofuoğlu ile bol bol fotoğraf çektiren sevenleri sanal gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak milli motosikletçi ile yarışma imkanı buldular.

Hollanda sezonunun 4. yarışına yüzde yüz hazır

“Kenan’la Tam Gaz” etkinliği kapsamında ANKAmall’da bir araya geldiği hayranlarıyla sohbet eden Sofuoğlu, yaklaşan Hollanda’da yapılacak sezonun 4. yarışına yüzde yüz hazır çıkacağını söyledi.
Sezonun ilk 2 yarışını sakatlık nedeniyle kaçırdığını, İspanya’da düzenlenen 3. Etabına da tam iyileşmeden çıktığını ve yarış dışı kaldığını hatırlatan Sofuoğlu, Hollanda’da yapılacak 4. Yarışa yüzde yüz hazır çıkacağını belitti.

Hayranlarından büyük destek

Sevenlerinin büyük ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Sofuoğlu, “Kenanlatamgaz” projesiyle ilgili de, şunları söyledi:

“Zamanlama açısından çok iyi oldu. Sezon açısından kötü bir başlangıç oldu ama ‘KenanlaTamGaz’ projesi sayesinde sevenlerimizle bir araya geldik. Bugün de Ankaralılarla beraber olmaktan mutluyuz. Proje sayesinde bizi sevenlerin destek mesajlarını alıyoruz. Mesajlar gerçekten bana güç ve moral veriyor. Bu proje kapsamında en beğenilen mesajları seçip, ödüller vermeyi düşünüyoruz. Avrupa’daki yarışlarımı izleme ve Sakarya’daki garajımda benimle vakit geçirme şansları olacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz