Ana Sayfa Yiyecek-İçecek KasapDöner’den yeni şube

KasapDöner’den yeni şube

KasapDöner, İstanbul Bahçelievler’de döner severlere kapılarını açtı. Açılışı Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ve Esenler Belediye Başkanı Sayın Tevfik Göksu yaptı.

Dönerin sıra dışı markası KasapDöner, Bahçelievler Yayla’da döner severlere kapılarını açtı. KasapDöner açılışa özel “2 kişi yiyin, 1 kişi ödeyin” kampanyası da başlattı. Kampanya 28 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecek.

Geliştirdiği sıradışı reklam ve sloganlarıyla hafızalara kazınan KasapDöner, restoran ağına bir yenisini daha ekledi. Bahçelievler Yayla’da açılan KasapDöner’in açılışını Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu ve Esenler Belediye Başkanı Sayın Tevfik Göksu yaptı.

Global Restoran Yatırımları AŞ Genel Müdürü Bahar Özürün, sadece bifteklik etten yaptıkları döner ile Bahçelievler KasapDöner şubesiyle de döner severlerin damaklarında unutulmaz bir tat bırakacaklarını belirtti.

KasapDöner, Bahçelievler Yayla şubesi için bir de kampanya başlattı. Buna göre aynı iki döner ürününden biri, KasapDöner’in hediyesi olacak. Yani iki kişinin yediği iki dürüm dönerden birinin ücreti alınmayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz