Ana Sayfa AVM Karne alanlar sömestir eğlencesini Vialand’da yüzde 50 indirimli yaşayacak

Karne alanlar sömestir eğlencesini Vialand’da yüzde 50 indirimli yaşayacak

Türkiye’nin Avrupa standartlarındaki ilk tema parkı Vialand, sömestir tatilinde çocuklara ve gençlere gün boyu eğlenceli 30’dan fazla üniteyi tek fiyat ile sunuyor.

İstanbul’da çocuklar için sömestir tatilinin en eğlenceli adreslerinden biri olan Vialand Tema Park, deneyimleyerek eğlendiren ve farklı yaş gruplarına zengin seçenekler sunan üniteleriyle öğrencilere muhteşem bir karne hediyesi hazırladı.

Bölgenin en büyük tema parkı olan Vialand’ın, sömestirde çocuklara ve gençlere bir sürprizi de var. Tema Park, 20 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında 4-18 yaş grubu çocuk ve genç misafirlerine tam bilet gişe fiyatı üzerinden, online ve gişede yüzde 50 indirim uygulayacak.

Tema Park’ın yarıyıl tatiline özel sunduğu indirim kampanyasıyla çocuklar ve gençler, 30’dan fazla eğlence ünitesinde ilk eğitim-öğretim döneminin yorgunluğunu adrenalin dolu eğlencelerle atacak.

7’den 70’e herkes için sunduğu adrenalin ve macera dolu üniteleri arasında Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethedişinin anlatıldığı Fatih’in Rüyası, tüm dünya çocuklarının bir araya geldiği Minik Kaşifler, optik illüzyon deneyimi yaşatan Sihirli Oda gibi bilgi dolu üniteler bulunan Vialand Tema Park’da tüm misafirler keyifli anlar yaşayacak.

Eğlence ve sporu bir arada sunan Vialand Parkur’da ise tırmanma duvarından tramboline, ağ parkurundan yüksek ip parkuruna 5 farklı ünitede çocuklar ve gençler benzersiz bir gün geçirebilecek.
Sömestir boyu açık olacak Vialand Tema Park’a İstanbul’un tüm noktalarından toplu taşıma ve özel araç ile kolayca ulaşmak mümkün. Vialand Tema Park, birbirinden renkli ve eğlenceli üniteleriyle tatilde dinlenmek ve eğlenmek isteyenlerin uğrak noktası olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz