Ana Sayfa Gündem Kanyon, Hermes’ten 12 ödülle döndü

Kanyon, Hermes’ten 12 ödülle döndü

Uluslararası alanda PR dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Hermes Creative Awards’tan 3 Altın Ödül, 5 Platin Ödül ve 4 Mansiyon ödülü olmak üzere tam 12 ödülle birden dönen Kanyon, önemli bir başarıya daha imza attı.

2013’ten beri her yıl düzenlenen dünyaca ünlü Hermes Creative Awards, uluslararası alanda faaliyet gösteren medya grupları, kurumsal pazarlama ve iletişim departmanları, reklam ajansları, PR firmaları ve dijital tasarımcıların yürüttüğü farklı proje ve etkinlikleri değerlendirdikten sonra en başarılı kampanyaları ödüllendiriyor.

Kanyon ise bu yıl, hem sosyal sorumluluk alanında yürüttüğü çalışmalarla, hem de özel etkinlik ve viral pazarlama alanlarındaki projeleriyle yenilikçi ve dönüşüme inanan duruşunu bu platformda da taçlandırmış oldu.

“Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi” alanında Tuba Ünsal’ın kendi gardırobunun en güzel parçalarını  “Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)” yararına satışa çıkardığı “Tuba’nın Dolabı”, “Halkla İlişkiler (PR)” alanında “Kenyın” ve “Özel Etkinlik” alanında ise İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan alternatif müzik festivali “Kanyon’da Her Yer Müzik” etkinlikleri ile Altın Ödül’e layık görüldü. “Mobil Uygulama” ve “Mobil Satış Deneyimi” dallarında  arttırılmış gerçeklik teknolojisiyle misafirlerine eğlenceli bir deneyim sunan “WeBubble”, “İletişim/Pazarlama Kampanyası” ve yine “Özel Etkinlik” kategorilerinde kuruluşunun 10. yılını, İstanbul konulu fotoğraf sergisi, konserler ve şehre özgü tatların sunumuyla kutlayan “Kanyon 10. Yıl”  etkinliği ve son olarak “Viral Pazarlama” alanında “Kenyın” projesi Kanyon’a Platin Ödül’ü getirdi. Mansiyon Ödülleri’nden ilki, “Oyun” kategorisinde Pokemon Go oyununu Kanyon’un etkinlik alanına taşıyan “Poke Party” projesine layık görüldü. Diğer 3 Mansiyon Ödülü ise, “PR”, “İletişim/Pazarlama Kampanyası” ve “Özel Etkinlik”  olmak üzere 3 farklı kategoride 2016’nın son ayında en eğlenceli yılbaşı etkinliklerine ev sahipliği yapan “Sihirli Kış Kanyon’da” projesine verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz