Ana Sayfa AVM Kahramanmaraş’ın doğal güzellikleri Piazza’da sergileniyor

Kahramanmaraş’ın doğal güzellikleri Piazza’da sergileniyor

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Arif Avize ve Mehmet Temizdemir’in Kahramanmaraş’ın doğal güzellikleri ve ekosistemini anlattıkları fotoğraf sergisi “Dağlardan Seslenen Şehir”i ziyaretçileri ile buluşturdu.

Açıldığı günden bu yana kentin sosyal ve kültürel yaşamına da katkı sağlayan Piazza AVM, Kahramanmaraş’ın doğal güzelliklerini yansıtan birbirinden güzel eserlerin yer aldığı “Dağlardan Seslenen Şehir” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Aralarında, bilim dünyasını da yakından ilgilendiren endemik bitki ve çiçek türlerine ait fotoğrafların da bulunduğu 80 eser, Piazza ziyaretçilerinin beğenisine sunuldu. Şehrin dört mevsim güzelliklerinin fotoğraf kareleri ile yansıtıldığı sergi, Piazza AVM’de 3 Mart Cuma gününe kadar gezilebilecek.

“Kahramanmaraş muazzam bir potansiyele sahip”

“Dağlardan Seslenen Şehir” isimli fotoğraf sergisi, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakçı, Piazza AVM Müdürü Ufuk Cezmi Bilge ve belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı. Sergiyi gezenlere eserlerin hikâyesini anlatan fotoğraf sanatçısı Arif Avize, Kahramanmaraş’ın dağ ve doğa turizmi açısından son derece muazzam bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Bu güzelliklerin en doğal ve en efektif şekilde yatırıma dönüştürülmesi gerektiğini ifade eden Avize, “Fotoğraf sergileri, saklı kalmış güzellikleri anlatmanın en güzel yoludur” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz