Ana Sayfa AVM Kadınlar Kanyon’da #BirlikteDahaGüçlüyüz dedi

Kadınlar Kanyon’da #BirlikteDahaGüçlüyüz dedi

Pantene, Migros ve Memeder, kadınların meme kanserine karşı bilinçlenmesine ve güçlenmesine katkıda bulunan #BirlikteDahaGüçlüyüz projesinin yeni bir ayağını daha hayata geçirdi. 7-13 Haziran tarihleri arasında Kanyon’da gerçekleşen etkinlikte dev #BirlikteDahaGüçlüyüz yazısı yer aldı. Bir hafta gibi kısa bir sürede 150 bin kişiye ulaşan proje kapsamında meme kanserine dikkat çekmek için eğitici broşürler ve pembe kurdeleler dağıtıldı.

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklı ürün ve çözümler geliştiren P&G’nin saç bakımında lider markası Pantene; perakende sektörünün öncüsü Migros ve Memeder (Meme Sağlığı Derneği) desteğiyle başlattığı ve büyük ilgi gören #BirlikteDahaGüçlüyüz projesi tüm hızıyla devam ediyor. Projeyi daha fazla kişiye ulaştırmak için 7-13 Haziran tarihleri arasında Kanyon’da yer alan, içinde eğitici broşürlerin olduğu pembe kutulardan oluşturulan dev #BirlikteDahaGüçlüyüz yazısıyla meme kanseri farkındalık hareketine bir kez daha dikkat çekildi. Yaklaşık 36 bin kişiye meme kanseriyle ilgili eğitici bilgi vererek ve 150 binden fazla kişide farkındalık yaratarak büyük ilgi gören proje kapsamında, Kanyon ziyaretçilerine meme kanserinin uluslararası simgesi pembe kurdeleler de dağıtıldı.

birlikte-daha-gucluyuzPantene’in, sosyal medyada da meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak için başlattığı #BirlikteDahaGüçlüyüz hareketi kapsamında kadınların projeye desteklerini saçlarındaki pembe kurdele ile birlikte sosyal medyadan fotoğraf paylaşarak da göstermeleri isteniyor. Bu sayede kansere karşı daha çok kadının bilinçlendirilmesi, konuya dikkat çekilmesi ve kadınların kendini güçlü hissetmesi hedefleniyor.

#BirlikteDahaGüçlüyüz projesi kapsamında 30 Haziran’a kadar Migros mağazalarından yapılacak pembe kurdele etiketli Pantene ürünlerinin veya özel pembe Pantene kutularının satışından elde edilen gelirin bir kısmı, Memeder’e bağışlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz