Ana Sayfa İNDEKS Beymen İzmir’in en büyük Beymen mağazası Point Bornova AVM’de

İzmir’in en büyük Beymen mağazası Point Bornova AVM’de

Merakla beklenen markaları İzmirlilerle buluşturan Point Bornova AVM, birbirinden ünlü dünya markalarını bünyesine katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu İzmir’in en büyük Beymen mağazası Point Bornova AVM’de açıldı.

Kültür sanat, yaşam, moda, eğlence ve alışverişin buluşma noktası olan Point Bornova AVM, ziyaretçilerine yenilikler sunmaya devam ediyor. Avrupa ve Ortadoğu’nun üzeri açılabilen ilk ve tek AVM’si olan Point Bornova AVM, kadın-erkek giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar gibi ürünleri içeren 150’ye yakın markayla hizmet veren İzmir’in en büyük Beymen mağazasını bünyesine kattı.
26 Mart’ta kapılarını açan ancak büyük açılış partisini Nisan ayı içinde gerçekleştirmeyi planlayan mağaza, toplam 2 bin 700 metrekarelik alana kurulu. Bin 800 metrekare müşteri alışveriş alanıyla ferah ve konforlu bir alışveriş olanağı sağlayan mağaza, Blender, RTW (ready to wear), Klasik, Fashion olmak üzere 4 ayrı bölümden oluşuyor; mağazada her zevke uygun kıyafet ve aksesuar bulunuyor.

Mağazanın açılışı ile ilgili bilgi veren Point Bornova AVM Müdürü Ali Galip Dedeoğlu, “Point Bornova’da ziyaretçilerimizi her kesime hitap eden markalarla buluşturmaya devam ediyoruz. İzmir’in en büyük ve en kapsamlı Beymen mağazasını Point Bornova AVM’de ziyaretçilerimize sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. İzmir’e ilkleri getiren alışveriş merkezi olarak önümüzdeki dönemde yine birbirinden ünlü ve beklenen marka ve etkinlikleri İzmirlilerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz