Ana Sayfa AVM İzmir Salsa Kupası, MaviBahçe’de

İzmir Salsa Kupası, MaviBahçe’de

Salsa ateşi, İzmir’i saracak. MaviBahçe, İzmir Salsa Kupası’na ev sahipliği yapacak. Jüride, dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk ve Nez yer alacak.

İzmir’in lüks alışveriş ve yaşam merkezi Mavibahçe AVM, Türkiye Dans Sporları Federasyonu’nun düzenlediği İzmir Salsa Kupası’na ev sahipliği yapıyor. Banu Noyan organizasyonu ve Mavibahçe sponsorluğunda gerçekleşecek olan yarışmada muhteşem bir görsel şölen yaşanacak.

Dünya şampiyonalarına örnek olacak yarışmanın artistik jürisinde dünyaca ünlü balet Tan Sağtürk ve şarkıcı Nez yer alacak. İzmir’in en önemli dans hocalarından Ogün Yıldırım ve hakemlerin de yer alacağı yarışmada Nez dansları ve şarkılarıyla konuklara unutulmaz bir eğlence sunacak.

Dans eğitmeni Aytunç Bentürk, organizasyonun sunumunu üstlenecek. Yurtdışında katıldıkları yarışmalarda şampiyon olmuş dansçılarımız da şovlarıyla gününüze renk katacak. Mavibahçe ziyaretçileri, kostümleri, dansları ve müzikleriyle İzmir’de muhteşem bir şov izleyecek. 19 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da İzmir Mavibahçe’de buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz