Ana Sayfa AVM Iyaşpark’ta Kızılderili rüzgarı esti

Iyaşpark’ta Kızılderili rüzgarı esti

Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu hafta sonunda da çocukları eğlendirmeye devam etti. Iyaşpark, düzenlenen çeşitli etkinliklerle hem çocuklara eğlenceli dakikalar geçirtiyor, hem de ailelere rahat ve güvenli alışveriş keyfini yaşatıyor.

Etkinlikler kapsamında 22 Kasım Pazar günü ilk kez gerçekleşen bir etkinliğe imzasını atan Iyaşpark, bütün çocukları AVM’de doyasıya eğlendirdi. Ücretsiz olarak gerçekleşen Vahşi Batı etkinliği saat 12.00 da başlayarak, saat 19:00’a kadar çeşitli aralıklarla devam etti. AVM içinde kurulan Kızılderili çadırları ve çitler içinde çocuklara Kızılderili veya kovboy kostümleri giydirilip yüz makyajları yapıldı. Aktivite alanı içinde çocukların eğlenebileceği oyunlar düzenlenerek, çeşitli uygulamalar yaptırıldı.

Öğretmenler Günü Kaşıks Ekibi ile şenlenecek
Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi 24 Kasım Öğretmenler Gününde de milyonların İzlediği yetenek yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Konya Kaşıks Ekibini getiriyor. Geçtiğimiz ramazan ayında bir kez daha Iyaşpark AVM’ye gelen ve sergilediği performansıyla ziyaretçilere büyük coşku yaşatan Kaşıks Ekibi yine izleyenleri coşturacak. On kişilik ekibin 24 Kasım Salı günü saat 15.00’te sergileyeceği farklı müzik dallarında oynanan kaşık oyunlarının büyük ilgi görmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz