Ana Sayfa İNDEKS Adana Optimum Outlet Ivana Sert, Adana’nın en bakımlı kadınını Optimum’da seçti

Ivana Sert, Adana’nın en bakımlı kadınını Optimum’da seçti

Her zaman bakımlı ve güzel görünmek isteyen kadınların keyifle takip ettiği ünlü stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, Optimum Alışveriş Merkezi’nde Adana’nın en bakımlı kadınını seçti.

Açıldığı günden bu yana birçok ünlü ismi Adanalılarla buluşturan Optimum AVM, Vernel Max Soft & Oils ile Anadolu’yu gezen ünlü moda ikonu Ivana Sert’i konuk etti. Optimum’da “Vernel Max Soft & Oils Güzellik Bakım Günleri” etkinliğine katılan Ivana Sert, Adanalı kadınlara stil tüyoları vererek önerilerde bulundu.

Optimum ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide; Ivana Sert, “Bakımlı olmak giysiden başlar. Gardıroplarımızdaki giysilerimize bakım yapmalı, onları en doğru şekilde korumalıyız. Yüzümüze, cildimize ne kadar bakım yapıyorsak, giyeceklerimize de o derece özen göstermeliyiz” dedi.

Ivana Sert’in oğlu bir sürpriz yaparak etkinlik alanında annesinin yanına geldi. Herkesle selamlaşan Ateş, etin memleketi Adana’ya geldikleri ve annesiyle birlikte kebap yiyeceklerini söyledi.

Vernel Max Soft & Oils satın alarak AVM içinde kurulan stantta kaydını yaptıran ziyaretçiler, etkinliğe VIP bilet kazandı. En bakımlı halleri ile fotoğraf çektiren kadınlar, bu fotoğrafları #enbakimlibenim hashtagi ile sosyal medyada paylaşarak, etkinlik kapsamında düzenlenen yarışmaya katıldı. Daha sonra ünlü stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, “En Bakımlı Benim” diyen kadınlar arasından seçim yaparak, Adana’nın “en bakımlı” 10 kadınını belirledi. Ivana Sert’in seçtiği bakımlı kadınlar; çamaşır makinesi, ütü, 100 TL’lik alışveriş çeki ve Vernel giysi bakım seti gibi ödüllerden birinin sahibi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz