Ana Sayfa Hizmet-Tedarik ISS Türkiye yöneticileri ‘hep birlikteyiz’ dedi

ISS Türkiye yöneticileri ‘hep birlikteyiz’ dedi

ISS Türkiye yöneticileri ‘Hep Birlikteyiz” günü etkinliği için çalışanlarına destek oldu. CEO’dan direktörlere 204 yöneticinin temizlik personeli, aşçı yardımcısı, bulaşıkhane personeli ve garson olarak görev aldığı etkinlikte, yöneticiler tüm gün sahada çalışarak, sahadaki çalışanların rolünü ve karşılaştıkları güçlükleri deneyimledirler. Müşterilerin beklentilerine daha yakından şahit oldular.

ISS Türkiye yöneticileri her yıl, yılda bir kez olmak üzere diğer çalışma arkadaşlarının rollerinden bazılarını gerçekleştiriyorlar. Bu etkinlik onlara diğer çalışma arkadaşlarının her gün karşı karşıya oldukları fırsatlar ve güçlükleri anlamalarını sağlıyor. “Hep Birlikteyiz” günü ISS’in faaliyet gösterdiği pek çok ülkede yıllardan beri uygulanmakta olan başarılı bir program. Bu program yöneticiler ve sahada çalışan personel arasındaki mesafeyi kapatmak ve temizlik, catering, güvenlik, haşere kontrol yönetimi ve diğer hizmet alanları dâhil tüm faaliyet alanları seviyesinde bilgi ve becerilerini arttırmaları sağlıyor.

ISS Türkiye olarak “Hep Birlikteyiz” günü Türkiye genelinde 8 kentte Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana’da toplam 107 projede gerçekleşmiş ve etkinlik kapsamında 204 yönetici görev aldı. Bu özel günde yöneticiler, saha çalışanlarının yaşadığı zorlukları bire bir deneyimleme fırsatı bulmuş, müşteriler etkinlik hakkında çok olumlu geri bildirimler vermiş ve ISS Türkiye’yi böyle bir etkinlik düzenlediği için takdir ettiklerini belirttiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz