Ana Sayfa AVM İSF, Venezia Mega Outlet’te

İSF, Venezia Mega Outlet’te

Venezia Mega Outlet, 1 – 16 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest’in katılımcıları arasında yerini aldı. Alışveriş keyfinin taçlandığı etkinlik süresince “Ebru Atölyesi”nden keyifli sohbetlere, “Koku Atölyesi”nden müzik performanslarına kadar birbirinden renkli ve eğlenceli aktiviteler büyük küçük tüm ziyaretçilerini bekliyor.

İtalyan mimarisinin en güzel örneği olarak Venedik konseptiyle tasarlanan Venezia Mega Outlet, 1 – 16 Temmuz tarihleri gerçekleştirilecek İstanbul Shopping Fest’de ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu başlayan festival çerçevesinde gerçekleştirilen Ebru ve Sihirbazlık atölyelerine yoğun katılım sağlanırken; Trio gösterisi ile müzik ziyafeti gerçekleştirildi.

İstanbul Shopping Fest kapsamında düzenlenecek olan etkinliklerin dışında Hülya Işıl’ın Şapka Tasarım Exagere’si, Sema Temel’den Cam Üfleme Atölyesi, Banu Leyla Tiryakioğlu’nun Mozaik ve Seramik Atölyesi, Gözde Göyük Balık’ın Ahşap Boyama Atölyesi, Dilek Yardım’ın Takı Atölyesi ve Barış Aydemir’in Ahşap Çocuk Oyuncakları Atölyesi’nin hazırladığı eserler stantlarda sergilenecek.

Venezia Mega Outlet’te, Venedik’in meşhur San Marco Meydanı’nda yemek yedikten sonra Venedik kanallarıyla süslü alışveriş merkezinde gondollarla dolaşarak yaz sıcağında ferahlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz