Ana Sayfa AVM Interstellar Uzay Sergisi

Interstellar Uzay Sergisi

Interstellar Uzay Sergisi The Land of Legends Shopping Avenue da Yıldızlar Arası Macera sizi bekliyor.

2030 senesinin teknolojilerine ışık tutan, 3 boyutlu ve etkileşimli enstalasyonların yer aldığı sergi, bilimsel alt yapısı ve heyecan verici serüveni ile 04 Kasım – 04 Mart tarihleri arasında Antalya The Land of Legends Shopping Avenue Sergi Alanı’nda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Daha önce İstanbul – Ankara – İzmir de sergilenen ve bugüne kadar 100 bin üzerinde ziyaretçi ile buluşan sergi macerasına Antalya’da devam ediyor.

Bilim, sanat ve teknolojinin hangi boyutlara ulaşabileceğini deneyimleyebileceğiniz İnterstellar Uzay Sergisi meraklılarıyla buluşuyor.

Uzayın gizemini yaşanabilir kılan sergi; video mapping 3D ekileşim simülasyonları artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojilerini 360 derece sonsuzluk algısıyla sunuyor. Big bang’den kara deliklere, mars yüzeyinden ay yüzeyine, Güneş sistemi’nden yıldızlara uzanan bu sonsuz uzay yolculuğunu sakın kaçırmayın.

İnterstellar Uzay Sergisi 4 Kasım -4 Mart tarihleri arasında Antalya The Land of Legends Shopping Avenue da ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz