Ana Sayfa İNDEKS İnci Deri İnci Deri’de görev değişimi

İnci Deri’de görev değişimi

İnci Deri CMO’su Zeynep Çalıştıran, 2015 Eylül itibarıyla görevine İnci Deri CCO‘su (Chief Commercial Officer) – Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam edecek.

İnci Deri, Zeynep Çalıştıran’ın Eylül 2015 tarihinden itibaren görevine, İnci Deri CCO (Chief Commercial Officer) – Tüm Ticari Faaliyetlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak devam edeceğini duyurdu.

2012 yılında İnci Deri’ye markanın Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak katılan Zeynep Çalıştıran; Eylül 2013 tarihinden beri İnci Deri CMO’su (Chief Marketing Officer) olarak görev yapıyordu.

Zeynep Çalıştıran; yeni göreviyle birlikte İnci Deri’nin Tasarım, Tedarik ve Ürün Yönetimi, Pazarlama ve iletişim, Satış, ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanlar’ının koordinasyon ve yönetiminden sorumlu olacak.

1998 yılında Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi’nden mezun olan Zeynep Çalıştıran; 1998-1999 yılları arasında Marmara Üniveristesi İngilizce İşletme Yüksek Lisans programını tamamladı. İş hayatına Green Active PR ajansında başlayan Çalıştıran, sırasıyla Alesta Halkla İlişkiler ve Bersay İletişim Danışmanlığı’nda farklı pozisyonlarda görev yaptıktan sonra Temmuz 2012’de İnci Deri’de Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak göreve başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz