Ana Sayfa Gündem İnci Deri büyümesini sürdürüyor

İnci Deri büyümesini sürdürüyor

İnci Deri, İzmit’teki mağaza sayısını 41 Burda AVM’de açtığı yeni mağazasıyla 2’ye çıkardı. İnci Deri’nin Türkiye genelindeki mağaza sayısı 106’ya ulaştı.

Moda ile kaliteyi birleştiren ayakkabı ve çanta markası İnci Deri, Türkiye genelindeki yaygınlığını açtığı yeni mağazalarıyla artırmayı sürdürüyor. 2015 yılında Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde toplam 13 mağaza açan İnci Deri, 2016’ya İzmit 41 Burda AVM’de hizmete soktuğu mağazasıyla yine hızlı bir başlangıç yaptı.

Marmara Bölgesi’nin endüstri ve üretim merkezi İzmit’in kendileri için önemli bir il olduğunu belirten İnci Deri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş; mağazanın açılışıyla ilgili olarak şunları söyledi: “2015 yılı boyunca mağazalaşma konusundaki çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek, Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerinde toplam 13 yeni mağaza açtık. Açtığımız bu mağazalarla toplam satış alanımızı 16 bin 950 metrekareye çıkardık. 2016’nın ilk mağazasını ise İzmit 41 Burda AVM’de açtık. Böylece İzmit’teki mağaza sayımız 2’ye; Türkiye’deki mağaza sayımız ise 106’ya ulaştı. Bu yıl boyunca da, zengin koleksiyonlarımızı daha çok moda severe ulaştırmak üzere, yeni mağaza ve satış noktaları açmaya ve bu alandaki yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz