Ana Sayfa Gündem İldem Park AVM’nin açılış tarihi belli oldu

İldem Park AVM’nin açılış tarihi belli oldu

İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından Kayseri’de hayata geçirilen İldem Park AVM’nin açılış tarihi belli oldu. Yönetim ve kiralama çalışmaları Sonae Sierra tarafından yürütülen İldem Park AVM, 12 Mart 2017’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Haber, AVMDergi.com

İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifleri tarafından geliştirilen AVM, Kayserililerle buluşuyor. 2014 yılı sonunda inşaatına başlanan İldem Park AVM, 12 Mart 2017’de kapılarını açıyor. Kayseri Melikgazi’de konumlanan İldem Park AVM, keyifli bir alışveriş deneyimi ve zengin sosyal yaşam seçenekleri sunacak. İldem Park AVM, 40 bin metrekarelik brüt inşaat alanı üzerinde, 16 bin metrekare kiralanabilir alanı, 4 katlı bina içerisinde 83 mağazası ve açık-kapalı otopark alanı ile hizmet verecek. İldem Park AVM’ye, avantajlı lokasyonu sayesinde, şehir merkezinden ve çevre ilçelerden araba, tramvay, otobüs vasıtasıyla kolaylıkla ulaşım sağlanacak.

Ziyaretçilerine Türkiye’nin en bilinen markalarını ve ulusal isimleri sunmaya hazırlanan ve bölgenin en yeni ve en modern yaşam merkezi olacak olan İldem Park AVM, iç ve dış mekanda bulunan geniş terasları ve koridorları ile rahat bir alışveriş mekanı olarak dikkat çekiyor. İldem Park AVM, modern mimari konsepti ile ziyaretçilere ve özellikle sinema ve eğlence-hobi seçenekleriyle ailelere, keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alınarak oluşturulan mağaza karmasıyla hizmet verecek İldem Park AVM, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak özel aktivite alanları ve etkinlikleri ile bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor. AVM’nin kiralama ve yönetim hizmetleri, Sonae Sierra tarafından gerçekleştiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz