Ana Sayfa Gündem İldem Park AVM ihale ile satışa çıktı

İldem Park AVM ihale ile satışa çıktı

İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen İldem Park AVM, açılışının üzerinden 2 ay geçtikten sonra satışa çıktı. Satış, ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından Kayseri’de 12 Mart’ta açılan İldem Park AVM, ihaleyle satışa çıktı.  29 Mayıs’ta yapılacak ihale ile satılacak AVM’nin satışı kooperatif üyelerinin genel kurul toplantısında aldıkları kararla belirlendi. İhale usulü ile satışın gerçekleştirileceği İldem Park AVM’nin yönetimi Sonea Sierra tarafından yapılıyordu.

Kiracılı ve işler vaziyetteki AVM için isteklilerin şahsen müracaat ederek kooperatif merkezinden 26 Mayıs 2017 tarihi mesai bitimine kadar satış şartnamesini temin etmeleri gerekiyor. Satış kararının kooperatif üyelerinin çoğunluğunun talebi sonrası alındığını belirtiliyor.

2014 yılı sonunda inşaatına başlanan İldem Park, 40 bin metrekarelik brüt inşaat alanı üzerinde, 16 bin metrekare kiralanabilir alanı, 4 katlı bina içerisinde yaklaşık 100 mağazası ve iki katlı 500 araçlık park alanı ile hizmet veriyor. İldem Park AVM’ye, avantajlı lokasyonu sayesinde, şehir merkezinden ve çevre ilçelerden araba, tramvay, otobüs vasıtasıyla kolaylıkla ulaşım sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz