Ana Sayfa AVM İlber Ortaylı, Maltepe Park AVM’de

İlber Ortaylı, Maltepe Park AVM’de

İlber Ortaylı, Maltepe Park AVM ziyaretçileriyle buluşacak. Türkiye’de tarih denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan İlber Ortaylı, ilk defa bir alışveriş merkezinde tarih severler ile bir araya gelecek.

Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, alışılmışın dışında bir ramazan programı ile ziyaretçilerine sürprizler yaşatıyor. “Maltepe Park Buluşmaları” başlığı altında, alanında uzman birçok ismi sahnesinde ağırlayacak olan Maltepe Park’ın ilk konuğu; tarih konusunda bir otorite olarak kabul edilmiş, sayısız kitaba imza atmış, kitapları dünyada birçok farklı dile çevrilmiş olan İlber Ortaylı.

İlber Ortaylı ile İstanbul’un dünü ve bugünü üzerine gerçekleşecek sohbetin tarihi 4 Haziran Pazar. Saat 16.00’da başlayacak olan sohbette, tarihin tozlu sayfalarından, bugün yaşadığımız İstanbul’a neler değişmiş, bu büyülü şehrin keşfetmediğimiz, farkına varmadığımız, hakkında bilmediğimiz ayrıntıları nelermiş öğrenmek isteyenler bir araya gelecekler.

“Maltepe Park Buluşmaları”nın diğer konukları ise 10 Haziran Cumartesi günü Ali İhsan Varol, 17 Haziran Cumartesi Sunay Akın ve 24 Haziran Cumartesi Coşkun Aral olacak. Tüm buluşmalar saat 16.00’da gerçekleşecek.

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz