Ana Sayfa AVM İki gönül birse Nevçarşı’dan sinema bileti hediye

İki gönül birse Nevçarşı’dan sinema bileti hediye

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’nde alışverişe aşk katıyor. Nevçarşı’da 14 Şubat’ta 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, 2 sinema bileti kazanıyor.

Sevgililer Günü heyecanı Nevçarşı Alışveriş Merkezi’nde başlıyor. Alışveriş merkezi, ziyaretçilerine özel bir kampanya düzenleyerek Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor. 14 Şubat’a özel olarak gerçekleştirilen kampanya kapsamında, aynı gün içerisinde 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, büyük bir sürprizle karşılaşıyor.

14 Şubat’ta aynı gün içinde yapılan 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan kampanya, ziyaretçilere 2 adet sinema bileti hediye ediyor. Hediye sinema bileti kazanan ziyaretçiler, 15 Mart tarihi itibarıyla bu özel hediyelerini kullanabilecekler. Kampanya kapsamında market, kuyum, yeme-içme ve tobacco shop fişleri geçerli olmayacak.

Sevgililer Günü’ne özel bu kampanya ile Nevçarşı Alışveriş Merkezi, alışverişin keyfini bir adım daha ileri taşıyor. Sinema sever ziyaretçiler, bu özel günlerini unutulmaz kılacakları bir sinema deneyimi yaşayarak Sevgililer Günü’nü kutlayacaklar.

Unutulmaz anlar yaşamak isteyen ziyaretçiler, kampanya kapsamında fişlerini danışma noktasına ibraz ederek hediyelerini alabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz