Ana Sayfa AVM “İbiş’in Define Avı” MNG AVM’de

“İbiş’in Define Avı” MNG AVM’de

MNG AVM’de Kukla Çocuk Oyunu “İbiş’in Define Avı” minik seyircilerle buluşuyor.

MNG Alışveriş Merkezi, çocukları eğlenceli ve macera dolu bir serüvene davet ediyor. Kenan Çinici’nin kaleme aldığı, Oğuzhan Vartolioğlu’nun yönettiği “İbiş’in Define Avı” adlı kukla çocuk oyunu, MNG AVM’yi renklendirecek.

23 Mart Cumartesi günü, seanslar 14.00 ve 16.00’da, 24 Mart Pazar günü ise saat 13.00’te gerçekleşecek olan bu etkinlik, minik seyircilerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlayacak. Oyun, çocukları heyecan dolu bir maceraya sürükleyecek ve onları eğlendirirken aynı zamanda öğretici bir deneyim sunacak.

İbiş’in Define Avı, renkli kuklaları, eğlenceli karakterleri ve sürpriz dolu hikayesiyle çocukların ilgisini çekecek. Ebeveynler, çocuklarını bu eğlenceli etkinliğe davet ederek onların keyifli bir gün geçirmesine katkıda bulunabilirler.

MNG AVM, çocukların ve ailelerin keyifli vakit geçirebilecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunmaya devam ediyor. “İbiş’in Define Avı” oyunu ise bu etkinliklerden sadece biri. Minikler için unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenler, bu keyifli gösteriyi kaçırmamalı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz