Ana Sayfa Gündem H&M’den iki yeni mağaza birden

H&M’den iki yeni mağaza birden

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, açılışlarına iki yeni mağaza ile devam ediyor. H&M böylece, Ankara’da dokuzuncu, İstanbul’da ise yirmi üçüncü mağazasını açacak. Ankara Metromall açılışı 28 Eylül’de, Hilltown AVM açılışı ise 27 Ekim’de gerçekleşecek.

Açılışlarla ilgili konuşan H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner “Türkiye’nin pek çok farklı noktasında kaliteli dünya modasını sunmaya devam ediyoruz. Hedefimiz her zaman 1 numaralı moda durağı olmak. İstanbul, Ankara gibi moda bilinci yüksek ve stratejik olarak önemli lokasyonlarda yeni mağazalarımızla daha çok moda severe ulaşmayı seviyoruz. Bulunduğumuz lokasyonlardaki ilgiden çok memnunuz. Global bir firma olarak, verimlilik ve karlılık üzerinden hareket etme ana hedefimiz. H&M olarak Türkiye’de yılı 65 mağaza ile kapatıyor olacağız ve 2018’de de performansına güvendiğimiz lokasyonlarda yeni mağazalar açmaya devam edeceğiz” dedi.

H&M 2017 yılı genelinde Türkiye’de 6 yeni mağaza açtı ve online satışa başladı. Yeni mağazalar Adana, Bursa, Sivas, Antalya ve İzmir’de açıldı. Metromall AVM mağazası ile 30 kişi, Hilltown AVM mağazası ile 60 kişi istihdam edecek olan H&M’in Türkiye’de 3 bin 250’den fazla çalışanı bulunuyor.

H&M Ankara Metromall AVM mağazası 2.650, H&M Hilltown mağazası 3 bin 200 metre kareden oluşuyor. Her iki mağaza da kadın, erkek ve çocuk için en yeni H&M koleksiyonlarını, en iyi basicleri, spor serisi H&M Sport’u, gençlerin favorisi Divided’ı, iç giyim ve yeni güzellik konsepti H&M Beauty’i ve yeni Sonbahar koleksiyonu H&M Fall Fashion’ı sunacak.

Bu Sonbahar H&M, Naomi Campbell’ın başrölünde olduğu çok iddialı bir Sonbahar kampanyası ile sezonu açtı. Çoğunlukla uluslararası modellerle ve dünyaca ünlü yüzlerle çalışan markanın Sonbahar kampanyası Tokyo’da çekildi. Yeni 2017 Sonbahar koleksiyonunda androjen ve fütüristik öğeler, vintage görüntülü parçalarla kombinleniyor.

2018 yılında Maltepe Piazza AVM ve Future Park Beylikdüzü AVM H&M’in yeni mağaza açacağı lokasyonlar arasında. Türkiye’deki açılışlara ek olarak 66 ülkede genişleyen H&M, global olarak 2017’de toplam 400 yeni mağaza açacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz