Ana Sayfa Gündem H&M, 7 mağaza birden açacak

H&M, 7 mağaza birden açacak

Kalite ve sürdürülebilir modayı en iyi fiyatla sunan, dünyanın en sevilen moda markalarından H&M, (Hennes & Mauritz AB.) Türkiye’nin en hızlı büyüyen perakendelerinden bir tanesi olmaya devam ediyor. 2016 yılını 16 mağaza açılışı ile kapatacak olan İsveçli moda markası, 2017 İlkbahar döneminde ilk kez giriş yapacağı şehirlerle genişlemesini yedi mağaza açılışı ile sürdürecek. H&M, yeni yılda Sivas ve Nevşehir’de ilk mağazalarını açacak. Bunun yanı sıra mevcut olduğu kentlerde de yatırımlarına devam edecek. H&M Ankara’da on mağazaya ulaşırken Bursa’da iki, İzmir ve Adana’da da birer mağaza daha açıyor.

“Hem heyecanla beklendiğimiz yeni şehirlerle hem de mevcut şehirlerimizdeki yeni mağazalarımızla müşterilerimizi şaşırtacağız. Beklenmedik fakat potansiyeli olduğunu düşündüğümüz illere de yatırım yapmayı seviyoruz. Çünkü ülkeye güvenimiz tam. Sürdürülebilir ve kaliteli dünya modasını Türkiye’nin her iline taşıma hedefimiz doğrultusunda, heyecanla yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu İlkbahar’da gerçekleştireceğimiz yedi mağaza açılışımızla daha geniş bir alana yayılacağız. İç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden biri olan Sivas’ta ve Türkiye’nin en önemli doğal turizm merkezlerinden biri olan Nevşehir’de birer yeni mağaza açacağız. Bunun yanı sıra Ankara, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde daha fazla moda severe ulaşmak için güçlü lokasyonlarda yeni mağazalar açacağız.’’ diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner.

Sivas ve Nevşehir H&M ile tanışacak

H&M’in Sivas’taki ilk mağazası SivasPark Primemall AVM’de, Nevşehir’deki ilk mağazası ise Nissa AVM’de açılacak. H&M SivasPark Primemall iki kattan ve bin 900 metrekare satış alanından, H&M Nevşehir Nissa AVM ise iki kattan ve 2.000 metre kare satış alanından oluşuyor.

Büyük şehirlerde yeni mağazalar

H&M, yeni giriş yaptığı Adana, İzmir ve Bursa’da hız kesmeden yeni mağazalar açarken uzun zamandır yatırım yapmakta olduğu Ankara’da da 10 mağazaya ulaşıyor. İzmir’de açılacak üçüncü H&M mağazası H&M İzmir Optimum bin 800 metrekare, Adana’daki ikinci mağaza H&M M1 Adana 2 bin 800 metrekare, Bursa’da açılacak H&M Özdilekpark bin 500 metrekare ve H&M Marka 2 bin 800 metrekare, Ankara’daki 10’uncu H&M mağazası olacak H&M Metromall ise 2 bin 100 metrekareden oluşuyor. H&M, Türkiye’de 2017 İlkbahar döneminde toplam 17 bin 800 metrekare yeni satış alanı yaratacak.

H&M’in yeni mağazaları, en yeni iç tasarımıyla müşterilere en iyi alışveriş deneyimini yaşatacak şekilde tasarlanıyor. Yeni sunum malzemeleri, ürün alanları ve müşterilere ilham vermesi için donanımlı H&M personeli tarafından kombinlenen ürünler moda severlere geniş alanlarda sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz