Ana Sayfa AVM Hazine Adası, Yeşilyurt AVM’de

Hazine Adası, Yeşilyurt AVM’de

Yeşilyurt Alıveriş ve Yaşam Merkezi sömestir tatili boyunca gerçekleştirdiği birbirinden eğlenceli oyunlar ve yaratıcı aktivitelerine bir yenisini daha ekliyor.

5-6-7 Şubat Korsan Hook ile Hazine Adası etkinliğinde minikler korsan kostümlerinden yüz boyamaya, korsan atölyesinden gemi gezintisi ve kanca atışlarına kadar birbirinden eğlenceli etkinlikler ile sömestr tatilinin son günlerinde korsanlar dünyasını keşfetme fırsatı bulacaklar. Korsanlar alemine yolculuğa çıkmak için etkinlik alanına gelen minikler korsan kostümlerini giyerek güne başlayacaklar. Kostümlerini giyen minikler yüz boyama yaptırarak gerçek birer korsana dönüştükten sonra minik gemilerine binerek alışveriş merkezi içerisinde bir tura çıkacaklar.

Turu tamamladıktan sonra gün boyu sürecek aktivitelere dahil olacak çocukları korsan atölyesi, kıta savaşları oyunu ve kanca atışları bekliyor. Etkinlik boyunca korsan kostümleri ile fotoğraf çektirme şansı olan minikler bu anları unutulmaz kılabilecek. Etkinlik sonunda, tüm katılımcılar korsan sertifikalarını alarak bu sömestr tatilini hem eğlenerek hem de el becerilerini geliştirerek tamamlamış olacaklar. Etkinlik Fast Food katında Saat 14.00 ile 18.00 arasında ve tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, geleneksel bir şölene dönüşen yarıyıl tatili etkinliklerine her yaştan ziyaretçilerini davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz