Ana Sayfa AVM Haydi çocuklar MalatyaPark’a

Haydi çocuklar MalatyaPark’a

Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Malatyapark, Malatyalı çocuklar için eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor. Eğitim ve öğretim yılının yarısını geride bırakmaya hazırlanan çocuklar için aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşamalarını hedefleyen Malatyapark birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Çocukların sevgilisi Maşa ile Koca Ayı Müzikal Çocuk Tiyatrosu uyarlaması olan etkinlik minik sevenleri ile Malatyapark’ta buluşacak. Rus Halk masalına dayandırılan hikâye Maşa adından küçük bir kız çocuğunun sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu alan müzikalden uyarlanan etkinlik 20 Ocak ve 28 Ocak tarihleri arasında Malatyapak’ta karne sevinci yaşayan minik ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Malatyapark büyük küçük herkes tarafından beğeni ile takip edilen Maşa ve Koca Ayı’nın buluşmak isteyenleri ağırlayacak.

“Karneni getir hediyeni kap”
Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi ilk yarı karne heyecanı yaşayacak olan çocuklar için birbirinden güzel karne hediyeleri hazırladı. 19 Ocak ve 21 Ocak tarihleri arasında karneleri ile Malatyapark danışma bankosunda gelen çocukları sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz