Ana Sayfa AVM Hande Ataizi, Marmara Park AVM’de sevgilileri yarıştırdı

Hande Ataizi, Marmara Park AVM’de sevgilileri yarıştırdı

Marmara Park AVM, “Sevgililer Günü’nü” Hande Ataizi’nin de katıldığı eğlenceli bir etkinlikle erkenden kutladı. Hafızasına güvenen çiftleri “Aşk Çengeli” yarışmasında buluşturan Hande Ataizi, kazananlara Türk Kahvesi Makineleri, kaybedenlere de teselli hediyesi olarak 100 TL tutarında hediye çekleri dağıttı. Hande Ataizi ve Hakan KA’nın birlikte sundukları yarışmada doğru kalpleri açarak eşleştirmeleri ilk bitiren çiftler bu hediyelerin sahipleri oldu.

Esenyurt’ta bulunan Marmara Park AVM’de yapılan eğlenceli “Aşk Çengeli” hafıza oyununa ilgi büyük oldu. Genç ve yaşlı çiftlerin yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, çiftlere açılan kalpler altından çıkan eğlenceli kelimelerle ilgili sorular soruldu. Bu sorulara verilen cevaplar ile doğru eşleşmeyi yapmak kadar, bazı durumlarda yapmamak da çiftlerin arasının açılmasının önüne geçti. Çiftlerin sorulara verdikleri ve veremedikleri cevaplar yarışmayı izleyenleri kahkahalara boğdu.

Düzenlenen yarışmayı sunan Hande Ataizi’ne ilgi de büyüktü. Hayranlarıyla buluşan Ataizi, kendisi hakkında sorulan sorulara içtenlikle cevap verdi. Hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren Hande Ataizi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, birbirlerini seven herkese mutluluklar dileyerek sevgilerini yolladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz