Ana Sayfa AVM Hakan Akkaya defilesi MaviBahçe’de düzenlendi

Hakan Akkaya defilesi MaviBahçe’de düzenlendi

NewYork Fashion Week’teki defilesiyle Türkiye’yi başarıyla temsil eden ve büyük ses getiren Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya, Amerika’dan sonra ilk defilesini İzmir’in yaşam merkezi MaviBahçe’de gerçekleştirdi.

Moda Tasarımcısı Hakan Akkaya’nın Pret a Porter Abiye Koleksiyonu’nu Türkiye’de ilk defa MaviBahçe Kent Meydanı’nda kurulan podyumda sergilendi. Manken Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla gerçekleşen defilede Çağla Şikel, Chloe Loughnan Ortaç ve Rönesans Ajans mankenleri podyuma çıktı.

Mankenlerin taşıdığı kıyafetler İzmirli modaseverlerin beğenisini topladı. MaviBahçe AVM Müdürü Vedat Özeren, 9-17 Şubat tarihleri arasında NewYork’ta düzenlenen Moda Haftası’nın resmi takvimine giren ilk Türk Moda tasarımcısı olmanın haklı gururunu yaşayan Hakan Akkaya ve ekibini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi.

Özeren, “Bu organizasyonu yapmamız konusunda teşvikleri için Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’a, emekleri için ünlü koreograf Akif Örük, Rönesans Ajans, günlerdir bu gece için emek harcayan takım arkadaşlarıma ve her konuda bize maddi manevi desteklerini esirgemeyen yatırımcımız Sayın Selami Özel ve kızı Sayın Zeynep Akman’a en içten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz