Ana Sayfa AVM Gurmeler One Tower AVM’de buluşuyor

Gurmeler One Tower AVM’de buluşuyor

Bünyesindeki kaliteli markalar ve hayata geçirdiği özel etkinlikleriyle kısa sürede Başkent Ankara’nın dikkatini çeken One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sunduğu lezzetlerle de seçkin gurmelerin buluşma noktası haline geliyor.

Hayata geçirildiği Oran bölgesinin önemine uygun yapısı ile misafirlerine kendini özel hissettiren One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara’daki lezzet düşkünlüklerini çekecek “gurme mekanlar”ın yeni merkezi olmaya hazırlanıyor.

One Tower AVM’de, Robert’s Coffee farklı lezzetleri ve teras keyfi ile ziyaretçilerin beğenisini kazanırken, Türkiye’nin en uzun barına sahip New Castle da şıklığı ve lezzetiyle seçkin misafirlerini ağırlıyor. Dünya kahvelerini özel tekniklerle harmanlayan, Starbucks’ın en özel konsepti “Starbucks Reserve” ile kahve severleri gurme lezzetlerle buluşturan One Tower AVM, Ankara’da başlayıp ünü ülke sınırlarını aşan Big Chefs ile de alışverişi lezzet şölenine çevirmeyi hedefliyor. One Tower AVM, ayrıca yakında açılacak Dubh Linn Cafe ile de Oran’ı yeni bir lezzetle tanıştırmaya hazırlanıyor. Bünyesindeki lezzet duraklarını özenle seçen One Tower AVM, alışveriş keyfine verilen tatlı molalara keyif katacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz