Ana Sayfa İNDEKS Ankamall AVM Gürgençler Apple Premium Reseller Ankara’da açıldı

Gürgençler Apple Premium Reseller Ankara’da açıldı

Teknoloji meraklılarının ilk adresi ANKAmall‘da yapılan açılışla Apple Premium Reseller faaliyetine başladı.

En yeni, en son teknolojik ürün ve markalara ev sahipliği yapan ANKAmall ‘da şimdi de Gürgençler Apple Premium Reseller ve satış sonrası desteğiyle Gürgençler Apple Yetkili Teknik Servisi açılışını yaptı.

Canlı müzik grubu tarafından sergilenen performans yanında bando takımının gösterileriyle renklenen açılışa çok sayıda sektör temsilcisi katılırken, açılışa özel uygulanan avantajlardan faydalanmak isteyen binlerce kişi Türkiye’nin en yeni ve en son konseptine sahip Apple Premium Reseller’ın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Apple çözümlerine, servisine ve desteğine odaklanarak üstün müşteri hizmetleri sunmaları nedeniyle Apple tarafından Premium unvanına uygun görülen Gürgençler Apple Premium Reseller ve satış sonrası desteğiyle Gürgençler Apple Yetkili Teknik Servisi ANKAmall 1. katta yer alırken, Ankara’da önemli bir ihtiyacı karşılayacak; teknoloji meraklılarının da buluşma noktası olacak. Apple ürünlerinin tamamının deneyimlenebileceği mağazada, Apple sertifikalı ürün profesyonelleri kullanım hakkında eğitim verirken uzman servis kadrosu teknik destek sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz