Ana Sayfa Marka-Mağaza Groupe SEB’den tüm Tefal çalışanlarına anlamlı hediye

Groupe SEB’den tüm Tefal çalışanlarına anlamlı hediye

Bünyesinde Tefal, Rowenta, Krups markalarını bulunduran Groupe SEB; Dünya Mağazacılar Günü’nde tüm Tefal Shop çalışanlarına anlamlı bir hediye gönderdi. Genel Müdür Emmanuel Serot Almeras imzası ve teşekkür notuyla kendilerine ulaşan; dostluk, sohbet ve birlikteliği sağlayan sürpriz, Tefal Shop çalışanlarının enerjisini yükseltti.

Tüm dünyada 60 yıl, Türkiye’de 20 yıldır kadınların, mutfakların ve perakende sektörünün vazgeçilmez markası haline gelen Groupe SEB; Dünya Mağazacılar Günü’nde tüm Tefal Shop çalışanlarına özel bir hediye ile teşekkür etti.

İsme özel kahve fincanı, Türk kahvesi ve şekerlemeden oluşan hediye paketi Genel Müdür Emmanuel Serot Almeras imzası ve içten bir teşekkür notuyla çalışanlara ulaştı. Almeras çalışanlara hitaben kaleme aldığı notunda; “2016 yılı henüz bitmemiş olmasına rağmen şimdiden biliyoruz ki özellikle Groupe SEB Türkiye için mükemmel bir yıl oldu. Tefal Shop’lar, yeni ürünlerimizi ve yeni markalarımızı desteklemek adına bizim için oldukça stratejik noktalar. 2017’de ve gelecekte sizi her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Gösterdiğiniz özveri ve katkılarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” diye teşekkür etti.

Genel Müdür Almeras daha önce de yönetim kademesi dahil tüm plaza çalışanları ile sahaya inerek Tefal Shop ve Tefal Outlet’lerde ‘Grup SEB sahada’ projesi kapsamında “Mağaza Satış Danışmanı” olarak giyinip 1 tam gün çalışmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz