Ana Sayfa AVM Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, Palladium AVM’de buluştu

Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, Palladium AVM’de buluştu

Sanat hayatının 20. yılını kutlayan Gökhan Tepe ile Bağdat şarkısıyla en iyi şarkı ödüllerini toplayan Ayla Çelik bir ilke imza attı ve Palladium AVM’de Sevgililer Günü etkinliğinde sevenleriyle buluştu.

Ortak yaptıkları Türkan şarkısı ile 2012 yılında en iyi şarkı ödüllerini alan, bu yıl da Demet Akalın’ın rekora koşan Ah Ulan Sevda isimli şarkısına imza atan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, müzikal birlikteliklerini 12 Şubat Pazar günü Palladium AVM’de sahneye taşıdı.

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Sevgililer Günü özel etkinliğinde ilk kez birlikte hayranlarının karşısına çıkan ikili, Palladium ziyaretçileri için özel sürprizler hazırladı. Romantik şarkılarla gönüllerde taht kuran Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, şarkılarını bu kez sevgililer için söyledi.

Sevenleri için sürprizleri olduğunu açıklayan Ayla Çelik ve Gökhan Tepe, “Uzun yıllardır müzikal birlikteliğimiz devam ediyor. Neredeyse 7/24 beraberiz. Ancak sevenlerimizin karşısına birlikte çıkmamıştık. Bu bir ilk oldu. İnsanlar da bizi bir arada görmeyi istiyor. Yaz için birlikte sahne almak gibi planlarımız var” diyerek hayranlarına müjde verdi.

Ebru Gündeş, Demet Akalın, Gülben Ergen ve İrem Derici’nin yeni albümleri için şarkılar hazırlayan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, “Ebru Gündeş albümü için 6-7 şarkı yaptık. Çok özel bir Ebru Gündeş albümü geliyor. Bizim dışımızda da çok güzel şarkılar var. Müthiş bir albüm geliyor. Şarkı istekleri çığ gibi büyüdü. Demet Akalın albümü yeni çıkmasına rağmen yeni bir şarkı aldı” açıklamasında bulundu. Şarkılarının sevilmesinin en büyük nedeninin samimiyet olduğunu dile getiren Gökhan Tepe, “Şarkılar pat diye çıkıyor sanıyorlar, oysa ne uykusuz geceler aylar geçiyor bir bilseniz ah ah… Bazen bir kelime için günlerce uğraştığımız oluyor. Bu tamamen bizi dinleyenlere saygımızdan kaynaklanıyor. Bunun karşılığını da şarkıların başarısıyla alıyoruz. Samimiyet olduktan sonra kalplerimizden çıkan insanların kalplerine geçiyor” şeklinde konuştu.

Kendi albümleri için de çalışmalara başladıklarını söyleyen Gökhan Tepe, “Sıra bir türlü kendi albümlerimize gelmiyor. Çünkü öncelik verdiğimiz, şarkı sözü verdiğimiz arkadaşlarımız var. İnşallah onların şarkılarından sonra sıra kendi albümlerimize de gelecek” dedi.

İki ünlü sanatçıya “En güzel şarkıları kendinize mi ayırıyorsunuz” diye sorulunca Gökhan Tepe, “Her şarkının bir yakışanı var. Her şarkının yakıştığı farkı sesler var. Bizim için uygun olan olursa kenara koyarız. Kendime göre olan bir şey olduğunda ayırmışlığım vardır ama genelde dostlarımıza önceliğimiz var” yanıtını verdi. Ayla Çelik ise “En güzel şarkıları kendimize ayırmıyoruz. Bir sanatçı için çalışmaya başladıysak, onun kısmeti diyoruz ve devam ediyoruz” dedi.

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan Gökhan Tepe, “Evli olarak geçireceğim ilk sevgililer günü. Benim için çok özel olacak. Tabii ki eşime sürprizim var ama ne olduğunu söylemem” diye konuştu. Sevgililer Günü’nde sürpriz beklediğini açıklayan Ayla Çelik “Ben her zaman bir sürpriz bekliyorum. Hediye çok önemli değil. Kalbime dokunan şeyleri seviyorum. İncelik seviyorum” sözleriyle duygularını ifade etti.

Gökhan Tepe, şöyleşide Ayla Çelik’in bir sırrını da açıkladı. Çelik’in sevdiği arkadaşlarına doğum günlerinde şarkı yaptığını söyleyen Tepe, “Bana yapmadı ama canı sağolsun” dedi. Ayla Çelik ise “Sana senfoni yapmam lazım” yanıtını vererek Gökhan Tepe’nin gönlünü aldı.

Oldukça keyifli geçen söyleşinin sonunda Gökhan Tepe, Ayla Çelik’le 20 yıllık dostlukları olduğunu söyledi. Bunun üzerine Çelik, “Küçült biraz o kadar değil” diyen Gökhan Tepe, “Tamam, 18 yıllık” dedi.

Dostluklarının 20. yılını kutlamak istediğini belirten Ayla Çelik, Gökhan Tepe’den “25. yılımızı kutlarız” yanıtı alınca, “25. yıla daha çok var, hediyeden mi kaçıyorsun Gökhan” sözleriyle herkesi güldürdü.

Konservatuardan bu yana arkadaş olduklarını söyleyen Ayla Çelik, “Gökhan benden yakayı kurtaramıyor. Hep peşindeyim” dedi. Bir dönem oyunculuk da yapan Gökhan Tepe, “Günde 10 tane dizi teklifi alıyorum ama Ayla o şarkı bu şarkı diye bırakmıyor. Şarkı yapmaktan diziye vakit bulamıyorum” itirafında bulundu. Şarkılarının yanı sıra, soruları yanıtlayıp imza da dağıtan Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, hayranlarıyla bol bol selfie çektirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz