Ana Sayfa Marka-Mağaza Gigi Hadid, Tommy Hilfiger’ın marka elçisi

Gigi Hadid, Tommy Hilfiger’ın marka elçisi

Tommy Hilfiger kadın koleksiyonu için tasarımcıyla işbirliği yapan dünyaca ünlü model ve sosyal medya yıldızı Gigi Hadid, hazır giyim, ayakkabı, aksesuar ve parfümden oluşan ilk kapsül koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor.

Uluslararası üne sahip süper model Gigi Hadid, 2016 Sonbahar sezonundan itibaren kadın koleksiyonlarının marka elçiliğini üstleniyor. Bu özel elçiliğin bir parçası olarak Tommy Hilfiger ile işbirliği yapan Hadid, Amerikalı tasarımcıyla birlikte tasarladığı ilk kapsül koleksiyonunu da lanse ediyor. Hadid’in modern stillere kendi yorumunu katarak Hilfiger’ın imzası olan “klasik Amerikan cool” tarzıyla buluşturduğu kapsül koleksiyonda kadın spor giyimi, ayakkabılar, saat ve gözlük gibi aksesuarlar ve yeni bir parfüm yer alıyor.

Tommy Hilfiger bu özel işbirliğinden duyduğu mutluluğu şu sözlerle dile getiriyor: “Gigi’yi ve ailesini yıllardır tanıyorum; hem bir top model hem de moda dünyasının en fazla takip edilen etkili isimlerinden bir tanesi. Onu izlemek inanılmaz. Gigi defilelerimizde podyuma çıkıyor ve şimdi de Tommy Hilfiger kadın giyim ve parfümünün yeni yüzü olacağı için büyük mutluluk duyuyoruz. Gigi Hadid, tam anlamıyla günümüzün ‘Tommy Kızı’; çekici ve pozitif kişiliğiyle girdiği her ortamı aydınlatıyor, stiliyle de özgüvenli, çabasız ve cool” dedi.

“Sosyal süper model” olarak anılan Hadid, 21. yüzyılda mankenlik dünyasını yeniden şekillendiren ve yeni bin yılın kültüründe süper modellerin rolünü yeniden tanımlayan isimler arasında. Sosyal medya kanallarının sahip olduğu inanılmaz erişim sayesinde dünyanın her yanından takipçileriyle bağlantı kuruyor; sadece Instagram’daki takipçi sayısı 9,8 milyondan fazla olan Hadid, trend belirleyici bir stil ikonu olarak yaşam stilinden özgün kesitler paylaşıyor. Şimdiye dek Vogue, W, Harper’s Bazaar, Elle, TeenVogue, Numéro, Schön! ve CR Fashion Book gibi yayınların kapaklarında, ayrıca çeşitli müzik videolarında ve dünyanın dört bir yanında televizyon programlarında yer aldı.

“Bir kapsül koleksiyon tasarlamamı isteyeceklerini hayatta düşünemezdim; Tommy’nin bana böyle bir işbirliği teklifinde bulunması hala rüya gibi geliyor” diyen Gigi Hadid sözlerine şöyle devam ediyor: “Tommy Hilfiger gerçekten sevdiğim ve hayatım boyunca beğendiğim bir marka oldu. Tommy de birlikte çalışması en kolay, en keyifli insanlardan biri. Markasına, kampanyalarına ve tasarım stiline hep saygı duydum. Koleksiyonumuzun ikonik Tommy yaşam tarzını kutlama niteliğinde olduğunu düşünüyorum. Hippi şıklığı var, sportif sokak giyimi var, biraz erkeksi ama yine de feminen parçalar var, pek çok stili bir araya getirdik. Herkes koleksiyonda kendine göre parçalar bulacak.”

Koleksiyon ve parfüm kampanyalarının fotoğraf çekimleri 2016 başlarında New York kentinde gerçekleştirilecek. 2016 sonbaharında ise özel basılı, çevrimiçi ve açık hava reklamları dünya çapında lanse edilecek. Hadid’in kampanyası, markanın sezon reklamları ve marka elçisi Nadal’ın yer aldığı erkek Tailored ve iç giyim kampanyasıyla birlikte yayınlanacak. Hadid, küresel işbirliğini desteklemek için dünyanın dört bir yanındaki önemli pazarlarda özel lansman etkinliklerine de katılacak ve markanın New York Moda Haftası’ndaki Hilfiger Collection defilesine çıkacak.

İlham veren popüler kültür ikonlarıyla çalışma konusunda mükemmel bir geçmişi olan Tommy Hilfiger ile işbirliği yapan etkileyici kadınlar arasına şimdi Gigi Hadid de katılıyor. Bu ünlü isimler arasında Beyoncé, Kate Hudson, Charlotte Gainsbourg, Naomi Campbell, Naomi Watts ve Alexa Chung yer alırken, yakın zamanda Suki ve Immy Waterhouse ile Behati Prinsloo günümüzde “Tommy Kızı” olmayı kendi özgün stilleriyle yeniden tanımlıyorlar. Markanın defilelerinde podyuma çıkan modeller de etkileyici bir liste oluşturuyor; Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Lizzy Jagger, Georgia May Jagger, Bella Hadid, Binx Walton ve Stella Maxwell bunlardan sadece bir kısmı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz