Ana Sayfa İNDEKS 41 Burda AVM ‘Geldi Bahar Ayları Başladı 41 Burda Fırsatları’

‘Geldi Bahar Ayları Başladı 41 Burda Fırsatları’

Kocaelililere sunduğu ayrıcalıklı dünyayı her geçen gün geliştiren ve zenginleştiren 41 Burda AVM,  24 Mart-1 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini şemsiye kampanyası ile karşılıyor.

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen 41 Burda AVM, Kocaelililere alışverişin tadını doyasıya yaşatıyor. Açıldığı günden itibaren Kocaeli’yi eğlence, yaşam ve buluşma merkezi haline getiren 41 Burda AVM, 24 Mart-1 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini bahar kampanyası ile karşılıyor.

24 Mart-1 Nisan tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında aynı gün içerisinde 41 Burda AVM mağazalarından yapılan toplamda 250 TL ve üzerindeki alışverişlerde, ziyaretçilerine anında şemsiye hediye ediyor.

Kampanyaya katılacak 41 Burda AVM ziyaretçilerinin fiş ya da faturalarıyla danışma noktasına gelerek 41 Burda AVM üyesi olmaları gerekmektedir. Kampanya 24 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında saat 22.00’ a kadar geçerli olacaktır.

41 Burda AVM tüm ziyaretçilerini bahar fırsatlarına davet ediyor.

*Görseldeki şemsiye temsilidir. 41 Burda AVM içerisindeki bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, Mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/DK yüklemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları ile 41 Burda Avm içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (internet sitelerinden yapılan alışverişlere ait adrese veya 41 Burda AVM mağazalarından yapılan ürün teslimatı) kampanyaya dahil değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz