Ana Sayfa AVM Gaziler, Piazza Avm’nin Bowling Turnuvası’nda buluştu

Gaziler, Piazza Avm’nin Bowling Turnuvası’nda buluştu

Piazza AVM ile Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı işbirliğinde “Gaziler Günü” etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen bowling turnuvası renkli görüntülere sahne oldu

Piazza AVM Playland Salonunda gerçekleşen turnuvaya Kahramanmaraş Valisi, Askeri Yetkililer, Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kahramanmaraş Şubesi yöneticileri, Piazza Avm yönetim ekibi ile gaziler, şehit aileleri ve jandarma personeli katıldı.

Kıyasıya mücadelenin yanı sıra gazilerin de birbirleri arasındaki dayanışmayı güçlendiren turnuvaya katılanlar, kendilerine bu imkânı sunan Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı ile Kahramanmaraş Piazza AVM yöneticilerine teşekkür ettiler.

Yedi takımın yarıştığı turnuva sonunda kazananlara kupalarını takdim eden Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan ise yaptığı konuşmada “Kamu kurum ve kuruluşlarıyla silahlı kuvvetlerle bir araya gelerek, toplumumuzun en önemli simgesi gazilerimiz için bu tür faaliyetleri icra etmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Turnuvaya katılan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz