Ana Sayfa AVM Forum Trabzon’da akıl oyunları etkinliği

Forum Trabzon’da akıl oyunları etkinliği

Forum Trabzon, 14-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Zenginleştirilmiş Eğitim Programı – Akıl Oyunları Etkinliği’ne ev sahipliği yapıyor. Trabzon Özel Gülbahar Hatun Eğitim Kurumları’nın gerçekleştireceği bu özel etkinlikte, akıl oyunları ön plana çıkacak. 

Toplumsal sosyal sorumluluğa büyük önem veren Forum Trabzon, Zenginleştirilmiş Eğitim Programı – Akıl Oyunları Etkinliği’ne ev sahipliği yapacak. Özgüven sahibi, kendi başına iş yapabilen, sorun çözme becerisi kazanmış ve aktif çocuk yetiştirme amacı ile hayata geçirilmiş bu program 4 ana dersten oluşuyor. Görsel algı, akıl oyunları, düşünme becerileri ve üretkenlik programın ana başlıklarını oluşturacak. Bu amaç ve derslere uygun materyallerin kullanıldığı etkinlik tam bir şenlik havasında gerçekleştirilecek.

Akıl oyunları konusunda deneyimli eğitim görevlilerinin liderliğinde başlayacak olan etkinliğe katılan tüm çocuklar ve aileleri eğlenirken öğrenecekler. Forum Trabzon’da 14-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan Zenginleştirilmiş Eğitim Programı – Akıl Oyunları Etkinliği’ne davetlisiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz