Ana Sayfa AVM Forum İstanbul, aralık ayını şölene çevirecek

Forum İstanbul, aralık ayını şölene çevirecek

Forum İstanbul, bu yıl kışı, aralık ayı boyunca ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştireceği birbirinden keyifli etkinliklerle karşılıyor. Forum İstanbul Kış Festivali kapsamında Hande Kazanova, Burcu Esmersoy, Yasemin Şefik, Wilma Elles, Esin Övet, Rezzan Kiraz, Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı, Forum İstanbul ziyaretçileriyle bir araya gelecek.

Sunduğu alışveriş deneyiminin yanı sıra etkinlikleriyle de ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Forum İstanbul, ‘Kış Festivali’ kapsamında ziyaretçilerini moda ve sanat dünyasının ünlü isimleriyle bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Aralık ayı boyunca devam edecek ‘Kış Festivali’ kapsamında renkli söyleşiler, konserler ve çok daha fazlası, Forum İstanbul ziyaretçilerini bekliyor.

Ünlü isimlerle keyifli söyleşiler, Forum İstanbul’da

Forum İstanbul Kış Festivali, Burcu Esmersoy ve Yasemin Şefik söyleşisi ile başlayacak. Ünlü radyocu Yasemin Şefik’in sorularını yanıtlayacak olan Burcu Esmersoy, spor modası ve sağlıklı yaşam hakkında tüyolar verecek. 5 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek etkinliğin sonunda Burcu Esmersoy, Forum İstanbul’da ışıl ışıl bir yılbaşı için hazırlanan özel aydınlatmaların açılışını yapacak. Forum İstanbul’un yenilenen aydınlatmalarının başlangıcının yapılacağı özel seremoni, Burcu Esmersoy’un butona basmasıyla başlayacak.

Festival kapsamında bir başka söyleşi de gazeteci Esin Övet ile ünlü oyuncu Wilma Elles arasında gerçekleşecek. Elles, Esin Övet’in sorularını yanıtlamak üzere 12 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’de Forum İstanbul’da olacak. İki ünlü isim, keyifli bir sohbete imza atacaklar.

Cengiz Abazoğlu’ndan yılbaşı gecesi için kıyafet önerileri
Kış Festivali kapsamında gerçekleşecek bir başka söyleşinin konukları ise Ebru Şallı ve Cengiz Abazoğlu olacak. İkili, yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı gecesi için hazırlık yapan hanımlara güzellik ve kıyafet kombinleri hakkında önerilerde bulunacak.

2016 yılında burçları neler bekliyor?

Forum İstanbul Kış Festivali’nin ilgi çekecek konuklarından biri de ünlü astrolog Hande Kazanova. 5 Aralık Cumartesi günü saat 15.00 ve 12 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de iki seans gerçekleştirecek olan Hande Kazanova, Forum İstanbul ziyaretçileri için 2016 burç yorumları yapacak.
Türkiye’nin en ünlü astrologlarından Rezzan Kiraz da 26 Aralık Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek etkinlikte, 2016 burç yorumlarını izleyicilerle paylaşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz