Ana Sayfa İNDEKS Forum Bornova Forum Bornova ‘ForumBox’ ile ödüllendi

Forum Bornova ‘ForumBox’ ile ödüllendi

Forum Bornova, yenilikçi ForumBox uygulaması ile Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından düzenlenen ve “alışveriş merkezi sektörünün pazarlama oskarları” olarak nitelendirilen Solal Pazarlama Ödülleri ‘Müşteri Hizmetleri’ kategorisinde Gümüş Solal Ödülü’ne layık görüldü.

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Türkiye’de alışveriş merkezlerinde ilk defa hayata geçirilen ForumBox uygulaması ile pazarlama dünyasının oskarları olarak nitelendiren Solal Ödülü kazandı. Forum Bornova, ödüllerin ‘Müşteri Hizmetleri’ kategorisinde Gümüş Solal Ödülü’ne layık görüldü.

Berlin’de düzenlenen törende ödül alan ForumBox uygulaması ayrıca bugüne kadar 15 bine yakın kişi tarafından indirilen ve 5 binden fazla hediye kazandıran en yenilikçi dijital uygulamalardan biri olarak ön plana çıkıyor.

ForumBox nedir?

Forum Bornova mağazalarından alışveriş yapan ziyaretçiler, uygulamayı akıllı telefonlarına indiriyor ve alışverişlerini uygulamaya giriyor. Forum Bornova’da yer alan ForumBox masasına gelerek sisteme girdikleri alışveriş belgesini aktif hale getiren ziyaretçiler, puanlarına karşılık gelen hediyeyi anında masadan temin edebiliyor.

Kart taşıma derdi olmadan akıllı telefonlar ile kolaylıkla ulaşılabilen uygulama, Forum Bornova mağazalarından yapılan alışverişlere yüzde 2 – 10 arasında puan kazandırıyor. Ziyaretçiler, uygulama içindeki anketi doldurarak veya Forum Bornova’da check-in yaparak da puanlara puan katma fırsatı yakalıyor. Birbirinden farklı hediyeler ile alışveriş sevenlere keyifli bir deneyim vadeden Uygulama, Google Store veya App Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz